Brīdinājums Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

SIA "PREMO DESIGN radošā aģentūra"
Birojs: Rīga, Klijānu iela 14, LV1013

Tālr.: 67270866
Darba laiks: 9 – 17, S. Sv. – Slēgts


Druka uz kanvas auduma

24printing izgatavos augstas kvalitātes kanvu ar Jūsu izvēlētu foto!

No brīža, kad Jūsu pasūtījums ir saņemts un rēķins apmaksāts, mēs sākam darbu ar Jūsu iesūtīto foto, lai sagatavotu to drukāšanai uz kanvas auduma. Tiek pārbaudīta augšupielādētā foto kvalitāte, lai, izdrukājot uz kanvas, nerastos pārpratumi un Jūs saņemtu kvalitatīvu galaproduktu. Ja tomēr Jūsu ielādētais foto nebūs piemērots drukāšanai, mēs noteikti darba dienas laikā sazināsimies ar Jums pa telefonu vai rakstot pa e-pastu. Vienmēr sniegsim konsultācijas un centīsimies atrisināt radušās problēmas.

Foto tiek sagatavots atbilstoši izvēlētajam kanvas izmēram. Lai apdrukāto kanvas audumu uzvilktu uz koka apakšrāmja, nepieciešamas malas, kuras aizlokās aiz tā, tādēļ foto tiek drukāts par 3 cm lielāks uz katru pusi.

Izvēlieties Foto Kanvas drukas veidu

Koka apakšrāmis, kuru mēs izmantojam, ir vienkāršas konstrukcijas un viegls. Apdrukātais kanvas audums tiek uzstiepts uz koka apakšrāmja un piestiprināts ar skavām. Katra gatavā kanva tiek nodrošināta ar bezmaksas piekaramajiem stiprinājumiem. Foto kanvu varēsiet piekārt pie sienas uzreiz, tai nebūs vajadzīgs stiklojums un speciāli rāmji.

Izgatavojot vairāku daļu foto kanvu, fotogrāfija tiek sadalīta, izdrukāta uz kanvas auduma un pēc tam katra daļa atsevišķi tiek uzstiepta uz koka apakšrāmja. Katras kanvas malas, kuras aizlokās aiz koka apakšrāmja, ir apdrukātas kā foto turpinājums. Katrai foto kanvas daļai aizmugurējos stūros tiek piestiprināti speciāli stiprinājumi, lai viegli varētu piekārt pie sienas. Kanvas paneļus karina vienu otram blakus, pasūtot izvēlieties, cik centimetru atstarpe būs starp tiem.

Piedāvājam dažāda lieluma un izkārtojuma kombinācijas, piemēram, 3 daļu, 4 daļu, 5 daļu un 6 daļu foto kanvas. Kad šīs atsevišķās daļas tiek saliktas cieši kopā, tās rada vienu lielu foto kanvu.

Izgatavojam daudz dažādus foto kanvu un sadalītu foto kanvu standarta izmērus. Cenā ir iekļauts izmēram atbilstošs 2 cm biezs koka apakšrāmis, kanvas uzvilkšana uz tā un nepieciešamie piekāršanas stiprinājumi. Taču mēs vienmēr uzklausām klientu vēlmes, un tādēļ iespējams pasūtīt arī nestandarta kanvu izmērus, sazinoties ar mums pa telefonu vai rakstot pa e-pastu.

Foto tiek drukāts uz kanvas auduma ar augstas kvalitātes drukas iekārtu un ekoloģiski tīrām tintēm, kas nodrošina ne tikai izcilu kvalitāti, bet arī to, ka izdrukas krāsas ir 100 % drošas un nekaitīgas apkārtējai videi. Tādēļ šīs mūsu drukātās kanvas droši var ievietot telpās, kur atrodas bērni, piemēram, bērnu dārzos vai skolās, kā arī tās ir drošas un piemērotas ārstniecības iestādēm. Krāsas ir arī īpaši noturīgas pret izbalēšanu.

Audums, uz kura tiek drukāts foto, ir balts, smalkas tekstūras kokvilnas kanvas audums. Mēs varam garantēt, ka izdrukas krāsas uz šī jaunā veida kanvas auduma neplaisās ap rāmja malām. Katra izdrukātā kanva ar rokām tiek uzstiepta uz 2 cm koka apakšrāmja. Uz šī dabiskā auduma (kanvas) izdrukāts foto, kas uzstiepts uz koka apakšrāmja, iegūst patiesi glezniecisku un māksliniecisku kvalitāti.

Druka uz kanvas
4.9 - 12 votes