Brīdinājums Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

SIA "PREMO DESIGN radošā aģentūra"
Birojs: Rīga, Gustava Zemgala gatvē 83
(skatīt piebraukšanas shēmu!)
Tālr.: 67270866
Darba laiks: 9 – 17, S. Sv. – Slēgts

kanvas audums no daāām

Vairāku daļu foto kanva


Piedāvājam izgatavot kanvas lielformāta drukā izmatojot UV krāsas, kas saglabā spilgtumu arī tiešā saules gaismā. šādi izgatavotas kanvas ir mitruma izturīgas, kas ļaus ar tām papildināt ne tikai dzīvojamo telpu, bet arī,piemēram, terašu interjeru.

Lai aprēķinātu cenu, izvēlieties kanvas izmēru un skaitu. Iesūtītajam attēlam jābūt ar 3 cm uzlaidēm!
+
Jūsu Pasūtījuma cena, bez PVN 21%:
94.50

Produkta specifikācija

Drukas veids:
Lielformāta UV druka - CMYK
Drukas izšķirtspēja:
1200 × 1200 dpi
Materiāla ruļļa platums:
1550 mm
Pielietojums:
Iekštelpās
Drukas pasūtījuma izpildes laiks:
1-3 darba dienas
Kanvas veids:
No vairākām daļām

Produkta apraksts

Druka tiek veikta tieši uz kanvas auduma, nodrošinot lielisku attēla kvalitāti. Norādītajā cenā ietilpst druka uz auduma, koka rāmis Jūsu izvēlētajā izmērā un tā apvilkšana ar apdrukāto audumu.

Vienu fotogrāfiju sadalot vairākās daļās un izdrukājot uz atsevišķām kanvām, tiek izveidota vairāku daļu foto kanva. Piedāvājam dažāda lieluma un izkārtojuma kombinācijas, piemēram, 3 daļu, 4 daļu, 5 daļu un 6 daļu foto kanvas. Kad šīs atsevišķās daļas tiek saliktas cieši kopā, tās rada vienu lielu foto kanvu. Vairāku daļu foto kanva būs iespaidīgs dekors, lai aizpildītu lielus tukšus laukumus uz sienas, piemēram, dzīvojamā istabā, gaitenī vai birojā.

Fotogrāfija tiek sadalīta, izdrukāta uz kanvas auduma un pēc tam katra daļa atsevišķi tiek uzstiepta uz koka apakšrāmja. Katras kanvas malas, kuras aizlokās aiz koka apakšrāmja, ir apdrukātas kā foto turpinājums. Katrai foto kanvas daļai (panelim) aizmugurējos stūros tiek piestiprināti speciāli stiprinājumi, lai viegli varētu piekārt pie sienas. Kanvas paneļus karina vienu otram blakus, pasūtot izvēlieties, cik centimetru atstarpe būs starp tiem.
Ieteikumi par sadalītu foto kanvu.
Viegli ir iedomāties sadalītu kanvu ar abstraktu foto. Efektīgi izskatīsies vairākās daļās sadalīta kanva ar dabas vai jūras ainavas foto vai foto ar ziediem. Viens no galvenajiem foto izvēles apsvērumiem ir kādas svarīgas detaļas atrašanās kanvu savienojuma vietās.

Izmantojiet iespēju pasūtīt internetveikalā par šo neticami zemo cenu.
Pasūtot pie klientu konsultanta tiks piemērota piemaksa 10% apmērā, minimālā piemaksas summa 7.00 eiro.

-

sadalīts foto uz kanvas

Kā noformēt pasūtījumu? Kā noformēt pasūtījumu?