Brīdinājums Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

SIA "PREMO DESIGN radošā aģentūra"
Birojs: Rīga, Klijānu iela 14, LV1013

Tālr.: 67270866
Darba laiks: 9 – 17, S. Sv. – Slēgts


kanvas audums no daāām

Vairāku daļu foto kanva


Piedāvājam izgatavot kanvas lielformāta drukā izmatojot UV krāsas, kas saglabā spilgtumu arī tiešā saules gaismā. šādi izgatavotas kanvas ir mitruma izturīgas, kas ļaus ar tām papildināt ne tikai dzīvojamo telpu, bet arī,piemēram, terašu interjeru.

Lai aprēķinātu cenu, izvēlieties kanvas izmēru un skaitu. Iesūtītajam attēlam jābūt ar 3 cm uzlaidēm!
+
Jūsu Pasūtījuma cena, bez PVN 21%:
94.50

Produkta specifikācija

Drukas veids:
Lielformāta UV druka - CMYK
Drukas izšķirtspēja:
1200 × 1200 dpi
Materiāla ruļļa platums:
1550 mm
Pielietojums:
Iekštelpās
Drukas pasūtījuma izpildes laiks:
1-3 darba dienas
Kanvas veids:
No vairākām daļām

Produkta apraksts

Druka tiek veikta tieši uz kanvas auduma, nodrošinot lielisku attēla kvalitāti. Norādītajā cenā ietilpst druka uz auduma, koka rāmis Jūsu izvēlētajā izmērā un tā apvilkšana ar apdrukāto audumu.

Vienu fotogrāfiju sadalot vairākās daļās un izdrukājot uz atsevišķām kanvām, tiek izveidota vairāku daļu foto kanva. Piedāvājam dažāda lieluma un izkārtojuma kombinācijas, piemēram, 3 daļu, 4 daļu, 5 daļu un 6 daļu foto kanvas. Kad šīs atsevišķās daļas tiek saliktas cieši kopā, tās rada vienu lielu foto kanvu. Vairāku daļu foto kanva būs iespaidīgs dekors, lai aizpildītu lielus tukšus laukumus uz sienas, piemēram, dzīvojamā istabā, gaitenī vai birojā.

Fotogrāfija tiek sadalīta, izdrukāta uz kanvas auduma un pēc tam katra daļa atsevišķi tiek uzstiepta uz koka apakšrāmja. Katras kanvas malas, kuras aizlokās aiz koka apakšrāmja, ir apdrukātas kā foto turpinājums. Katrai foto kanvas daļai (panelim) aizmugurējos stūros tiek piestiprināti speciāli stiprinājumi, lai viegli varētu piekārt pie sienas. Kanvas paneļus karina vienu otram blakus, pasūtot izvēlieties, cik centimetru atstarpe būs starp tiem.
Ieteikumi par sadalītu foto kanvu.
Viegli ir iedomāties sadalītu kanvu ar abstraktu foto. Efektīgi izskatīsies vairākās daļās sadalīta kanva ar dabas vai jūras ainavas foto vai foto ar ziediem. Viens no galvenajiem foto izvēles apsvērumiem ir kādas svarīgas detaļas atrašanās kanvu savienojuma vietās.

Izmantojiet iespēju pasūtīt internetveikalā par šo neticami zemo cenu.
Pasūtot pie klientu konsultanta tiks piemērota piemaksa 10% apmērā, minimālā piemaksas summa 7.00 eiro.

Produkta vērtējums

Novērtējiet šo produktu
-

Digitālās drukas makets – tas ir fails, kurš pilnībā ir sagatavots drukai, un kuram nav nepieciešamas izmaiņas tā saturā, kā arī jebkuras citas izmaiņas pirms drukas sagatavošanā.
Tas nedrīkst saturēt griešanas līnijas, un tā lapas izmēram jāsakrīt ar maketa izmēru kopā ar uzlaidēm!

1. Failu veidi digitālās drukas maketa iesniegšanai.

Digitālajai drukai pieņemam tikai PDF un TIFF failus.

Adobe Illustrator PDF formāts teksti pārvērsti līknēs (outlines), izmantotie efekti jārasterizē (expand aperance).
Adobe Photoshop TIFF formāts Visiem slāņiem (layers) jābūt apvienotiem vienā.
Corel Draw PDF formāts Teksti pārvērsti līknēs (curves), visi efekti jārasterizē (convert to bitmap).

Daudzlapu (multipage) dokumentiem ir jābūt ar vienādiem lapas izmēriem.

Saglabājot failu PDF formātā, svarīgi izvēlēties – Adobe PDF Preset – PDF/X-1a.

2. Maketa krāsu gamma.

Maketam jābūt sagatavotam CMYK vai Grayscale krāsās. Tas nedrīkst saturēt nekādus citus krāsu modeļus (piem. RGB vai PANTONE). Pretējā gadījumā, drukas iekārtas procesors, šīs krāsas modeļus nomainīs uz CMYK krāsu modeli, un drukas rezultāts neatbildīs Jūsu cerētajām krāsām.

digitālās drukas krāsas

RGB attēls

RGB attēls konvertēts uz CMYK

Lai uz monitora ekrāna, redzētu pareizu maketa krāsu gammu, tam jābūt kalibrētam, kā arī jāizmanto krāsu profils CoatedFOGRA39.icc. Pretējā gadījumā var izveidoties situācija, ka Jūsu datora monitors rāda vienu krāsas toni, bet izdrukā tas būs savādāks.

Digitālās drukas maketā fonā nav ieteicams izmantot krāsu pārejas, kā arī veidot to no vienas krāsas.

Izmantojot krāsu pāreju, uz monitora ekrāna ir iespējams redzēt, piemēram, krāsu pat ar 3 % aizpildījumu, bet izdrukājot darbu, šo krāsu nevarēs redzēt.

Aizpildot fonu ar vienu krāsas toni, var veidoties situācija, ka saņemot gatavu darbu, katras izdrukas kopija būs ar citu toni. Tas izskaidrojams ar digitālās drukas iekārtas, nespēju katru drukas loksni drukāt ar vienādu krāsu intensitāti, pie liela krāsu noklājuma.

Melnās krāsas lietošana.

Ļoti mazam tekstam un objektiem C0 M0 Y0 K100. Tekstam un nelieliem drukas objektiem C30 M30 Y30 K100. Lielākiem drukas objektiem un fonam C60 M60 Y60 K100.

3. Maketa izšķirtspēja.

Ja digitālās drukas maketu veidojiet Adobe Photoshop programmā, izvēlieties 600 dpi izšķirtspēju, un saglabājiet to TIFF formātā, visiem slāņiem (layers) jābūt apvienotiem vienā. Tas ir nepieciešams, lai mazi burti un detaļas, izdrukā būtu skaidri. Ja makets nesatur mazus burtus un detaļas, izvēlieties 300 dpi izšķirtspēju.

Veidojot maketu Adobe Illustrator vai Corel Draw programmās, izvēlieties 300 dpi izšķirtspēju un saglabājiet PDF formātā.

4. Digitālās drukas maketa izmērs un pārlaides.

digitālās drukas makets

Digitālās drukas maketa izmērs ir jāveido ar 2 mm uzlaidēm apgriešanai uz katru pusi. Ja digitālās drukas gatavais izmērs ir 90x50 mm, maketam jābūt sagatavotam 94x54 mm! Fons un citi elementi, kuri saskaras ar apgriešanas līniju, ir jāpagarina līdz ar pārlaidēm. Drošības līnija - 82x42 mm. Teksti, logotips un citas svarīgas detaļas, nedrīkst iziet ārpus drošības līnijas.

5. Rāmis apkārt digitālajai drukai.

digitālās drukas rāmis

Ja digitālajā drukas darbā tiek izmantots rāmis, kurš saskaras ar apgriešanas līniju, tad tas ir jāveido 8 mm biezs + 2 mm pārlaides griešanai. Tātad kopējais rāmja biezums nedrīkst būt mazāks par 10 mm. Tas ir nepieciešams, lai nejustu nobīdes, 0,5 – 1 mm griešanas procesā. Iesakām nelietot rāmjus pie apgriešanas līnijām.

6. Overprint.

Maketa objektiem - neizmantojiet Overprint.

sadalīts foto uz kanvas

Kā noformēt pasūtījumu? Kā noformēt pasūtījumu?