Brīdinājums Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

SIA "PREMO DESIGN radošā aģentūra"
Birojs: Rīga, Klijānu iela 14, LV1013

Tālr.: 67270866
Darba laiks: 9 – 17, S. Sv. – Slēgts


Lielformāta uzlīmju druka

Lielformāta uzlīmju druku veicam ar jaunākās paaudzes UV drukas iekārtu uz sekojošiem uzlīmes materiāliem:

Ekonomiskā uzlīme - Balta glancēta vai matēta, kalandrēta, monomēra līmplēve. Izmantojama gan iekštelpās, gan āra vidē. Iespējams veikt laminēšanu.
Noturība 1-2 gadi. Biezums 100 µ. Balta permanenta akrila līme. Uzlīmes apdrukas platums – līdz 1,5m, garums neierobežots.

Standarta uzlīme - balta glancēta, kalandrēta, polimēra līmplēve. Izmantojama gan iekštelpās, gan āra vidē. Iespējams veikt laminēšanu.
Noturība līdz 7 gadiem. Biezums – 70 µ. Pelēka permanenta akrila līme. Izmanto, ja ir nepieciešama ilglaicīga uzlīmes noturība. Uzlīmes apdrukas platums – līdz 1,5 m, garums neierobežots.

Grīdas uzlīme - uzlīme tiek drukāta uz baltas monomēra līmplēves, kura tiek pārklāta ar 125 mikronu caurspīdīgu PVC laminātu grīdas grafiku laminēšanai. Aizsargā no mitruma un izbalēšanas UV staros.
Noturība ir atkarīga no gājēju plūsmas. Uzlīmes apdrukas platums – līdz 1 m.

Izvēlieties lielformāta uzlīmes veidu

Lielformāta ekonomiskās uzlīmes

uzlīme

Lielformāta standarta uzlīmes

uzlīme

Mēs spējam izpildīt jebkura apjoma uzlīmju pasūtījumu, jo mūsu lielformāta drukas iekārtas ļauj drukāt uzlīmes ar ātrumu 50 m2 stundā. Tās var izmantot gan iekštelpās, gan āra apstākļos. Uzlīmes var būt matētas vai glancētas, ar parastu vai viegli noņemamu līmes kārtu.
Uzlīmes iespējams pārklāt ar matētu vai glancētu laminātu. Laminētas uzlīmes ir vieglāk uzlīmēt uz virsmas, kā arī tās kalpos ilgāku laiku.

Uzlīmju pielietojums:


Skatlogu aplīmēšanai (izmanto glancētu vai matētu uzlīmi), ja vajadzīga ilglaicīga kalpošana, parasti pārklāj ar laminātu.

Ieejas durvju un auto aizmugurējo stiklu aplīmēšanai (izmanto sieta uzlīmi ar maziem caurumiņiem), lai no iekšpuses stikls būtu caurredzams.

Auto aplīmēšanai (izmanto speciālu auto uzlīmju plēvi, ko pārklāj ar laku. Auto uzlīmes iedalās pēc līmes stipruma, ražotāja garantijas un vai ar to ir iespējams aplīmēt liektas virsmas).

Grīdas grafikai (uzlīmi pārklāj ar speciālu grīdas laminātu, kuram iespējami dažādi noturības termiņi).

Lielformāta uzlīmju druka
4.8 11 votes