Brīdinājums Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

SIA "PREMO DESIGN radošā aģentūra"
Birojs: Rīga, Klijānu iela 14, LV1013

Tālr.: 67270866
Darba laiks: 9 – 17, S. Sv. – Slēgts


Lielformāta plakātu druka

Lielformāta plakātu druku veicam ar jaunākās paaudzes UV drukas iekārtu uz sekojošiem drukas materiāliem:

Plakāti uz papīra - 200 g/m2 pusmatēts papīrs (maksimālais plakātu drukas platums uz papīra – 150 cm, garums nav ierobežots)

Plakāti uz kartona - balts abpusēji vienādi krītots kartons (maksimālais plakātu drukas izmērs uz kartona – 100×70 cm) Biezums 1 vai 2 mm.

Plakāti uz putu kartona - abpusēji vienāds balts 5 mm putu kartons (maksimālais plakātu drukas izmērs uz putu kartona – 98 × 138 cm)

Plakāti uz plastikāta - 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm biezs plastikāts, maksimālais apdrukas laukums: 2010 × 1500 mm.

Izvēlieties lielformāta plakātu veidu

Lielformāta druka uz papīra

plakāti

Lielformāta druka uz plastikāta

plastikats

Lielformāta druka uz plastikāta līdz B1

plastikats

Lielformāta druka uz putu kartona

plastikats

Plakāti tiek drukāti lielformāta digitālajā drukā ar 1200 dpi izšķirtspēju, kas garantē augstu izdrukas kvalitāti. Mūsu iekārtas ļauj drukāt plakātus ar ātrumu 50 m2 stundā, tas nozīmē, ka stundā spējam izdrukāt 100 A1 (594×841 mm) formāta plakātus. Ja Jums ir nepieciešams ātri un par izdevīgu cenu izdrukāt plakātus pasākumiem, reklāmas akcijām, prezentācijām, veiciet pasūtījumu, un mēs ātri un kvalitatīvi izdrukāsim Jums vajadzīgo plakātu daudzumu.

Augstas kvalitātes atraktīvi plakāti ļaus Jums prezentēt Jūsu pakalpojumus, produktus, kā arī pasākumus. Plakāti ir viens no labākajiem veidiem, kā piesaistīt jaunus klientus vai apmeklētājus. Svarīgi, lai Jūsu plakāti tiktu izgatavoti profesionāli, no augstas kvalitātes materiāliem.

Lielformāta plakātu druka
4.9 9 votes